Cookie beleid vv Lekkerkerk

De website van vv Lekkerkerk is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Wie is Wie v.v. Lekkerkerk

Wie is Wie v.v. Lekkerkerk

Bestuur

Voorzitter

Johan Zonneveld

voorzitter@vvlekkerkerk.nl

Penningmeester

Chris den Hoed

penningmeester@vvlekkerkerk.nl
06-22559525

Secretaris

Martijn Stout

secretaris@vvlekkerkerk.nl
06-57110980

Jeugdvoorzitter

Henk Zwaak

jeugdvoorzitter@vvlekkerkerk.nl
06-55821145

Algemene Zaken

Fred Alblas

sponsoring@vvlekkerkerk.nl
06-54940704


Commissies

Facilitaire Commissie

Jasper Schilt
Siebe Burggraaf
Dik de Jager

facilitair.vvlekkerkerk@gmail.com
06-16080881

Barcommissie

Erica Mak

barcommissie@vvlekkerkerk.nl
06-13281063

Commissie Sponsoring

Fred Alblas
Arie den Besten
Edwin van Krimpen
Bas van der Laan
Kees Luijten
Bert Schilt

E-Mail: sponsoring@vvlekkerkerk.nl
Fred Alblas: 06-54940704
Arie den Besten: 06-46287848
Edwin van Krimpen: 06-50520802

Wedstrijdsecretariaat

Martijn Stout

secretaris@vvlekkerkerk.nl
06-57110980

Activiteitencommissie

Tom Burggraaf
Martijn Stout

E-Mail: activiteiten@vvlekkerkerk.nl
Tom Burggraaf: 06-33809987
Martijn Stout: 06-57110980

Damescommissie

Cheryl Ritskes
Andre van der Wouden

damescommissie.vvlekkerkerk@gmail.com

Technischecommissie

Andre van der Wouden

tc.vvlekkerkerk@gmail.com
06-28975007

Toernooicommissie

Brigitta Verhoog

lkktoernooien@gmail.com

PR-Commissie

Jan Timmer
Stefan van de Werken
Macy Mak
Fred Alblas

E-Mail: pr@vvlekkerkerk.nl


Jeugdcommissie

Jeugdvoorzitter

Henk Zwaak

Jeugdvoorzitter@vvlekkerkerk.nl
 06-55821145

Jeugd(wedstrijd)secretaris

Rudy Vriens

Jeugdsecretaris@vvlekkerkerk.nl
06-21896598

Jeugd Commissielid

Andre van der Wouden
Patrick Kuijf

Jeugdcommissie.vvlekkerkerk@gmail.com

Coördinator JO17/19

Jan Blanken

blanken51@kpnplanet.nl
06-48466937

Coördinator JO15

Vacant

Vacant

Coördinator MO13/MO15

Marieke Pottuyt

06-18724673

Coördinator JO13

Vacant

Vacant

Coördinator JO10/11

Johan Zonneveld

jeugdcoordinatorJO10_JO11@vvlekkerkerk.nl
06-51262569

Coördinator JO6/7/8/9

Andre de Jong

jeugdcoordinatorJO6_JO9@vvlekkerkerk.nl
06-42956915

Peutervoetbal

Andre de Jong

peutervoetbal@vvlekkerkerk.nl
06-42956915

 Coordinator Keepers

Vacature

 


Overigen

Vrienden van VV Lekkerkerk

Henk Paaij,
Piet Mak,
Siebe Burggraaf, 
Gerard Visser

Vriendenvanvvlekkerkerk@hotmail.com

Verplichte werkzaamheden

Claudia den Hoed

Werkzaamheden.vvlekkerkerk@gmail.com

Contributiezaken

VV Lekkkerkerk
Postbus 2538
2940AA Lekkerkerk

Contributie.vvlekkerkek@gmail.com

Ledenadministratie
/Adreswijzigingen

Sharon Burger

Sportlinkvvlekkerkerk@gmail.com


Website, etc.

Website

Macy Mak
Stefan van de Werken

info@vvlekkerkerk.nl

Social media

Martijn Stout
Stefan van de Werken
Wendy van Krimpen
Macy Mak

Martijn_stout@hotmail.com
info@vvlekkerkerk.nl
wendy_van_krimpen@hotmail.com
macy1995mak@gmail.com

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!