Trainingsschema

Trainingsschema

Trainings schema VV lekkerkerk 21/22

 

Capture.JPG

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lekkerkerk JO9-1 18.30 - 19.30 Andre de Jong, Max de Jong, Melissa Bijdevier
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO9-2 18.30 - 19.30 Dennis Ferdinandus, Mika Ferdinandus
  • Veld 1B
  • Tygo Twigt; Mitchell de Ruiter; Jacques van Hemert;
Lekkerkerk JO9-3 18.30 - 19.30 Gilbert Braal
  • Veld 1A
  • Trainer; Marcel Peters
Lekkerkerk JO10-1 18.45 - 19.45 Patrick Kuijf
  • Veld 2B
  • -
Lekkerkerk JO11-1 18.45 - 19.45 Remon van der Graaf, Rene Alblas
  • Veld 2A
  • Mark Brand
Lekkerkerk JO11-2 18.45 - 19.45 Ferry Gelderblom, Niels Van der Velden
  • Veld 2A
  • Mathijs de Weerd
Lekkerkerk JO11-3JM 19.00 - 20.00 Stefan den Hertog
  • Veld 2B
  • -
Lekkerkerk JO17-1 20.00 - 21.15 Hedi Tlig, Marco de Wit
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO17-2 20.00 - 21.15 Leon van Huët, Martin van Wijnen, Chiel Ooms
  • Veld 1B
  • -
Lekkerkerk O23-1 20.00 - 21.15 Davey van Herk, Yoerik Neven
  • Veld 1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lekkerkerk JO8-1 18.30 - 19.30 Chris den Hoed, Baukje Nobel, Ferry den Hoed
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO15-1 18.45 - 20.00 David van den Bos, Patrick Boer, Cees Heuvelman
  • Veld 2A
  • -
Lekkerkerk JO13-1 19.00 - 20.00 Ronald de Groot, André van der Wouden
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO13-2 19.00 - 20.00 Teun Hobé, Rick Maaskant
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO13-3 19.00 - 20.00 Gertjan Rothman, Marc van Arendonk
  • Veld 1B
  • -
Lekkerkerk G1 19.15 - 20.15
  • Veld 1B
  • 1
  • -
Lekkerkerk 1 20.15 - 21.30
  • Veld 1A
  • 7
  • -
Lekkerkerk 2 20.15 - 21.30 Dennis Burger
  • Veld 1B
  • 8
  • -
Lekkerkerk VR1 20.15 - 21.30 Henk Snoei, Chris den Hoed
  • Veld 2B
  • 6
  • -
Lekkerkerk VR30+1 20.15 - 21.30 Arie Vermeulen
  • Veld 2A
  • 5
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lekkerkerk JO9-1 18.30 - 19.30 Andre de Jong, Max de Jong, Melissa Bijdevier
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO9-2 18.30 - 19.30 Dennis Ferdinandus, Mika Ferdinandus
  • Veld 1B
  • Tygo Twigt; Mitchell de Ruiter; Jacques van Hemert;
Lekkerkerk JO9-3 18.30 - 19.30 Gilbert Braal
  • Veld 1A
  • Trainer: Marcel Peters
Lekkerkerk JO10-1 18.45 - 19.45 Patrick Kuijf
  • Veld 2B
  • -
Lekkerkerk JO11-1 18.45 - 19.45 Remon van der Graaf, Rene Alblas
  • Veld 2A
  • Mark Brand
Lekkerkerk JO11-2 18.45 - 19.45 Ferry Gelderblom, Niels Van der Velden
  • Veld 2A
  • Mathijs de Weerd.
Lekkerkerk JO11-3JM 19.00 - 20.00 Sandra van der Sijde-Klerk
  • Veld 2B
  • -
Lekkerkerk 3 20.00 - 21.00
  • Veld 2A
  • -
Lekkerkerk JO17-1 20.00 - 21.15 Marco de Wit, Hedi Tlig
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO17-2 20.00 - 21.15 Leon van Huët, Martin van Wijnen, Chiel Ooms
  • Veld 1B
  • -
Lekkerkerk O23-1 20.00 - 21.15 Davey van Herk, Yoerik Neven
  • Veld 1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lekkerkerk JO8-1 18.30 - 19.30 Chris den Hoed, Baukje Nobel, Ferry den Hoed
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO15-1 18.45 - 20.00 David van den Bos, Patrick Boer, Cees Heuvelman
  • Veld 2A
  • -
Lekkerkerk JO13-1 19.00 - 20.00 Ronald de Groot, André van der Wouden
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO13-2 19.00 - 20.00 Teun Hobé, Rick Maaskant
  • Veld 1A
  • -
Lekkerkerk JO13-3 19.00 - 20.00 Gertjan Rothman, Marc van Arendonk
  • Veld 1B
  • -
Lekkerkerk 1 20.15 - 21.30
  • Veld 1A
  • 7
  • -
Lekkerkerk 4 20.15 - 21.30 Edwin van Krimpen
  • Veld 2A
  • 1
  • -
Lekkerkerk VR1 20.15 - 21.30 Henk Snoei, Chris den Hoed
  • Veld 3
  • 6
  • -
Lekkerkerk 2 20.30 - 21.30 Dennis Burger
  • Veld 1B
  • 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!